Kazım Çarman

Kazım Çarman
Oyuncu - Boksör

FACEBOOK
TWITTER
GOOGLE+
WHATSAPP
EMAIL

Kazım Çarman 10 Şubat 1973 tarihinde Kahramanmaraş`ın Pazarcık ilçesinde doğdu. Ailesiyle birlikte 5 yaşında İsviçre`ye gelip, ilk ve orta eğitimini İsviçre`de tamamladı. Şu an hala İsviçre’de ikamet etmektedir.

Orta eğitiminin hemen ardından güvenlik eğitimi veren okullara devam eden Kazım Çarman diğer yandan Shaolin Kung - Fu Jet Kundo, Karate ve Kick Boxing sporları ile uğraşıp, katıldığı turnavalarda önemli dereceler elde etmiştir.

1995 ile 1998 yılları arasında özel V.İ.P güvenlik eğitimi veren Scoti School`da eğitim alan Kazım Çarman, sonraki yıllarda Nato`nun güvenlik bölümünde çalışarak, önemli devlet başkanları başta olmak üzere politikacılar ve sanatçılara yakın koruma  hizmetleri verdi.

İlerleyen yıllarda Training Parkur okulunda dublör eğitimi alan Kazım Çarman aynı zamanda dublörlük eğitimi verebilecek diploma ve bilgiye sahiptir.

Kazım Çarman`ın oyunculuk hayatı 2006 yılında çekilen ve Zürich film festivalinde en iyi kısa film seçilen  “Der Sieger“ adlı kısa film ile başladı.

Aynı yıl içinde rol aldığı „Görev Peşinde“ adli sinema filminde Rus ajanı rolünde oynayarak oyunculuk kariyerini sürdürdü.

2007 yılında „Kazım“ karakteriyle girdiği „Kurtlar Vadisi“ adli dizi filmde 2010 yılına kadar görev alan Kazım Çarman, aynı proje içinde yaklaşık 3 yıl boyunca oyunculuk eğitimi de almıştır. Kurtlar Vadisi adlı dizinin dövüş koreografileri başta olmak üzere birçok önemli sahnenin çekim ve kurgusunu düzenleyen Çarman, kısa sürede büyük başarı yakalamıştır.

Kurtlar Vadisi adlı dizide uzun süre rol alan oyuncu, kariyerini iki önemli sinema projesi ile devam ettirdi. 2011 yılında çekimi yapılan „Ben de Yar“ ve „Son Kurşun“ adlı projelerde başrol oynayan Kazım Çarman her iki filmin hem aksiyon sahnelerini hem de dövüş koreografilerini düzenledi.

Kazım Çarman, sinema ve dizi oyunculuğunun yanısıra değişik reklam filmlerinde de rol almıştır.  Natural Power, Jet Energy Drink, Logo Sport ve Lodos Reisen markalarının ürün tanıtımlarını yapan oyuncu tüm bu markaların reklam filmlerinde rol almıştır.

ARKADAŞINA GÖNDER
YAZDIR
YORUM YAP

12.12.2017

RADYO DİNLE
NÖBETÇİ ECZANELER

Kahramanmaraş Nöbetçi Eczaneler

CENAZE İLANLARI

Kahramanmaraş Cenaze İlanları

İLÇE BELEDİYELERİ
TWITTER #Kahramanamaraş
FACEBOOK /maraspusula
PUSULA ANKET
Kahramanmaraş'ın En Önemli Sorunu Nedir.?
BİYOGRAFİLER Bütün Biyografiler
Fatih Mehmet Erkoç

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı

Fatih Mehmet Erkoç

Mustafa Tuna

Siyasetçi

Mustafa Tuna

Jessica Alba

Manken

Jessica Alba

Nina Dobrev

Oyuncu

Nina Dobrev

Megan Fox

Oyuncu - Sanatçı

Megan Fox

Margot Robbie

Oyuncu

Margot Robbie