Büyükşehir’den Nurhak’ta 23 Nisan Etkinliği

Büyükşehir’den Nurhak’ta 23 Nisan Etkinliği

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği “Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler” Tiyatro gösterisi çocukların yüzünü güldürdü.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından il merkezinde ve bütün ilçelerde çocuklara yönelik 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında çocuklara yönelik Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler Tiyatro Gösterisi Nurhak’ta büyük ilgi gördü.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı düzenlenen çeşitli etkinliklerle Nurhak’ta kutlandı. Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 97. yıl dönümü nedeniyle Nurhak’ta çocuklar için bir etkinlik düzenledi.

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Kültür ve Turizm Şube Müdürlüğü’nce 26 Nisan Çarşamba günü, Nurhak Misakı Milli Konferans Salonunda gerçekleştirilen, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler Tiyatro Gösterisi öğrenciler ve ailelerin katılımıyla coşkuyla kutlandı. Nurhak Misakı Milli Konferans Salonunda gerçekleşen Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler Tiyatro Gösterisini heyecanla izleyen minikler güzel vakit geçirip eğlendiler.

                             
ARKADAŞINA GÖNDER
YAZDIR
YORUM YAP

18:57:49 - 26.04.2017


RADYO DİNLE
NÖBETÇİ ECZANELER

Kahramanmaraş Nöbetçi Eczaneler

CENAZE İLANLARI

Kahramanmaraş Cenaze İlanları

İLÇE BELEDİYELERİ
TWITTER #Kahramanamaraş
FACEBOOK /maraspusula
PUSULA ANKET
Kahramanmaraş'ın En Önemli Sorunu Nedir.?
BİYOGRAFİLER Bütün Biyografiler

Nurettin Canikli

Siyasetçi

Nurettin Canikli


Fatih Mehmet Erkoç

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı

Fatih Mehmet Erkoç

Mustafa Tuna

Siyasetçi

Mustafa Tuna

Jessica Alba

Manken

Jessica Alba