Dulkadiroğlu İlçe MEM’de görev değişimi!

Dulkadiroğlu İlçe MEM’de görev değişimi!

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü görevini yürütürken, kendi isteği ile istifasını veren Ertan Göl görevini,yerine atanan Harun Kurt’a devretti.

Kurt yaptığı açıklamada, “Değerli Hocam, siz değerli arkadaşlar bu bir nöbet değişim, bir bayrak yarışıdır. Saygıdeğer Müdürüm Ertan beyefendi ilimizin her kademesinde eğitime hizmet etmiş, saygıdeğer tecrübeli, bir eğitim yöneticisi, büyüğümüz kendisinden bu bayrağı devralmak bizim için bir onurdur. Ayriyeten kendisi aynı zamanda yüce gönüllü, nezaket, güzel üslubuyla, güzel bir insan, güzel kalpli bir insan. Ben yapmış olduğu her türlü güzel hizmetler için, eğitime yaptığı değerli katkılar için şükranlarımı sunuyorum. Sağlık sıhhat afiyet diliyorum ve İnşallah almış olduğumuz bu görev daha iyi noktalara getirmek için elimizden gelen yapacağız, elimizden gelen çalışmaları İnşallah yapacağız diye düşünüyorum, teşekkür edyorum. Bugün tbaryle kendsnn de yen görevnde başarılar dlyorum. Kahramanmaraş’a önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum'' dedi.

Görevin devreden Ertan Göl, “Bende bugün itibariyle bayrak yarışını yen müdürümüz Harun beye teslim ediyorum. Her şeyden önce Harun Bey kardeşimize bu yen görevinde başarılar diliyorum. Hem Dulkadroğlu ilçesi eğitimine, hem Kahramanmaraş eğitimine İnşallah önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum. Arkadaşımızın da söylediği gibi bu bir bayrak yarışı, aldığımız bayrağı bizden sonraki arkadaşlarımıza güzel bir şekilde hizmete vesile olarak devretmek güzel bir şey. Bu vesileyle tüm camiamız çalışanlarına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personelimize, mesai arkadaşlarıma bana olan katkılarından, ilçe eğitimine olan katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Yeni müdür kardeşimize görevinde başarılar, Rabbimden muvafakat ver diliyorum al hizmetlere vesile olma diyorum bu vesile le tüm misafirlerimize tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyorum saygılar sunuyorum'' diyerek sözlerini tamamladı. 

ARKADAŞINA GÖNDER
YAZDIR
YORUM YAP

00:25:03 - 13.01.2018


RADYO DİNLE
NÖBETÇİ ECZANELER

Kahramanmaraş Nöbetçi Eczaneler

CENAZE İLANLARI

Kahramanmaraş Cenaze İlanları

İLÇE BELEDİYELERİ
TWITTER #Kahramanamaraş
FACEBOOK /maraspusula
PUSULA ANKET
Kahramanmaraş'ın En Önemli Sorunu Nedir.?
BİYOGRAFİLER Bütün Biyografiler

Nurettin Canikli

Siyasetçi

Nurettin Canikli


Fatih Mehmet Erkoç

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı

Fatih Mehmet Erkoç

Mustafa Tuna

Siyasetçi

Mustafa Tuna

Jessica Alba

Manken

Jessica Alba