Futbolun efsaneleri hükümlülerle buluştu

Futbolun efsaneleri hükümlülerle buluştu

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Adalet Bakanlığı tarafından yürütülen "Futbolun Efsaneleri Genç Hükümlülerle Buluşuyor" projesi kapsamında Türk futbolunun ünlü isimleri, Gaziantep'te hükümlülerle bir araya geldi.

Kente gelen Türk futbolunun unutulmaz isimleri Ali Gültiken, Semih Yuvakuran,Hasan ŞaşHami Mandıralı ve Oğuz Çetin, Gaziantep L Tipi Kapalı Cezaevinde hükümlülerle buluştu.

Burada hükümlülerle bir süre sohbet eden ve yemek yiyen efsane futbolcular, daha sonra cezaevinin sahasına çıkarak onlarla maç yaptı. Karşılaşma 4-4 berabere sona erdi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Akif Okur, gazetecilere yaptığı açıklamada, projedeki temel amaçlarının hükümlülerin, hükümlülükten sonra sosyal hayata adaptasyonlarını sağlamak olduğunu belirtti.

Efsane futbolculardan Ali Gültiken de projenin çok değerli olduğunu belirterek, bunun içerisinde yer almaktan mutluluk duyduğunu aktardı.

Hami Mandıralı da iki bakanlığın içerisinde bulunduğu projenin çok yararlı olduğunu ifade ederek, "Proje mükemmel bir şekilde devam ediyor. Genç hükümlülerle bir araya gelmek, yemek yemek daha sonra ise maça çıkmak onlar adına gerçekten çok güzel birşey. Buraya geldiğimize değiyor, çok mutlu oluyorlar." değerlendirmesinde bulundu.

 

ARKADAŞINA GÖNDER
YAZDIR
YORUM YAP

19:45:02 - 05.10.2017


RADYO DİNLE
NÖBETÇİ ECZANELER

Kahramanmaraş Nöbetçi Eczaneler

CENAZE İLANLARI

Kahramanmaraş Cenaze İlanları

İLÇE BELEDİYELERİ
TWITTER #Kahramanamaraş
FACEBOOK /maraspusula
PUSULA ANKET
Kahramanmaraş'ın En Önemli Sorunu Nedir.?
BİYOGRAFİLER Bütün Biyografiler
Fatih Mehmet Erkoç

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı

Fatih Mehmet Erkoç

Mustafa Tuna

Siyasetçi

Mustafa Tuna

Jessica Alba

Manken

Jessica Alba

Nina Dobrev

Oyuncu

Nina Dobrev

Megan Fox

Oyuncu - Sanatçı

Megan Fox

Margot Robbie

Oyuncu

Margot Robbie