Kahramanmaraş Narkotik Şubeden Parkta Suçüstü Operasyon

Kahramanmaraş Narkotik Şubeden Parkta Suçüstü Operasyon

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri tarafından uyuşturucu ticareti ve sokak satıcılarına yönelik operasyonda 3 şüpheli şahıs takip edilerek parklarda uyuşturucu madde satmaktan yakalandı. Narkotik polisleri park ta adım adım takip ederek alıcı ve satıcıyı aynı yerde yakaladı.

11.01.2018 günü saat 16.40'da Merkez  Dulkadiroğlu ilcesi Bahçelievler Mahallesinde bir parkta takip yapan narkotik polisleri, kullanıcı olduğu belirlenen bir şahsın üzerinden 4,50 gran esrar maddesi ele geçirdi. O esnada aynı parkta bulunan uyuşturucu satıcısi bir şahıs üzerinde 3 paket hakinde satışa hazır 12,80 gram esrar maddesi ele geçirildi.

Operasyonu genişleten polis ekipleri aynı mahallede bir adrese operasyon yaptı. Ikamette uyuşturucu satıcısı bir şahıs daha yakalandı. Ikamette yapılan aramada 17 paket halinde satışa hazır 178 gram esrar maddesi ele geçirildi. 

Ele geçirilen toplam 20 paket 178 gram esrar maddesine el konulurken, Faruk G. ile Abdullah K. isimli şahıslar uyusturucu ticareti kapsamında gözaltına alındı.

Şüphelilerin emniyette sorgusu devam ediyor.

ARKADAŞINA GÖNDER
YAZDIR
YORUM YAP

12:48:33 - 12.01.2018


RADYO DİNLE
NÖBETÇİ ECZANELER

Kahramanmaraş Nöbetçi Eczaneler

CENAZE İLANLARI

Kahramanmaraş Cenaze İlanları

İLÇE BELEDİYELERİ
TWITTER #Kahramanamaraş
FACEBOOK /maraspusula
PUSULA ANKET
Kahramanmaraş'ın En Önemli Sorunu Nedir.?
BİYOGRAFİLER Bütün Biyografiler

Nurettin Canikli

Siyasetçi

Nurettin Canikli


Fatih Mehmet Erkoç

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı

Fatih Mehmet Erkoç

Mustafa Tuna

Siyasetçi

Mustafa Tuna

Jessica Alba

Manken

Jessica Alba