Kahramanmaraş'ta Okul servis şoförleri için eğitici eğitimi verildi

Kahramanmaraş'ta Okul servis şoförleri için eğitici eğitimi verildi

Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanlığı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, formatör eğitimi almış iki personel "İyi Dersler Şoför Amca" projesi çerçevesinde "trafik eğitici eğitimi" verdi.

>>> Kalp ritmini ölçen "akıllı tişört" Kahramanmaraş'ta geliştirildi

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Karayolları Genel Müdürlüğü, İçişleri Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, TÜVTÜRK ve Michelin Lastikleri arasında imzalanan ve Türkiye Genelinde Uygulanan Trafikte Sorumluluk Hareketi projesi ile taşımalı eğitimde görevli şoförlerin trafik güvenliği, ilk yardım ve iletişim konusunda bilgi ve becerilerini artırarak şoförlerin bu konudaki bilgilerinin geliştirilmesi amaçlanıyor.

Proje kapsamında Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda, Formatör iki personel tarafından her ilçeden bir Jandarma Trafik Tim Personeline ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüklşerinde görevli bir personele eğitici eğitimi verildi.

Eğitici Eğitimine Kahramanmaraş’a bağlı İlçelerden toplam 18 personel katıldı. Eğitici eğitimi alan personele okul servis şoförlerinin eğitimi için gerekli materyallerin dağıtımı yapıldı.

Şoför eğitimleri, 18-22 Aralık, 25-29 Aralık 2017 ile 01-05 Ocak 2018, ve 08-12 Ocak 2018 tarihleri arasında her ilçede belirlenecek eğitim salonlarında eğitici eğitimi almış personel tarafından verileceği belirtildi.

 

 

ARKADAŞINA GÖNDER
YAZDIR
YORUM YAP

11:40:28 - 07.12.2017


RADYO DİNLE
NÖBETÇİ ECZANELER

Kahramanmaraş Nöbetçi Eczaneler

CENAZE İLANLARI

Kahramanmaraş Cenaze İlanları

İLÇE BELEDİYELERİ
TWITTER #Kahramanamaraş
FACEBOOK /maraspusula
PUSULA ANKET
Kahramanmaraş'ın En Önemli Sorunu Nedir.?
BİYOGRAFİLER Bütün Biyografiler
Fatih Mehmet Erkoç

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı

Fatih Mehmet Erkoç

Mustafa Tuna

Siyasetçi

Mustafa Tuna

Jessica Alba

Manken

Jessica Alba

Nina Dobrev

Oyuncu

Nina Dobrev

Megan Fox

Oyuncu - Sanatçı

Megan Fox

Margot Robbie

Oyuncu

Margot Robbie