Kalbi Selim'in Yüreği Kahramanmaraş'a Uzandı

Kalbi Selim'in Yüreği Kahramanmaraş'a Uzandı

Kalbi Selim'in Yüreği Kahramanmaraş'a Uzandı Kahramanmaraş Ekinözü Belediyesi tarafından organize edilen Kalem Tutan Eller Üşümesin kampanyasına Kalbi Selim Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği giysi ve kırtasiye malzemeleriyle destek verdi.

Bursa Kalbi Selim Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Kahramanmaraş Ekinözü Belediyesi'nin başlattığı 'Kalem Tutan Eller Üşümesin' projesine destek için topladığı giysi ve kırtasiye malzemelerini belediye görevlilerine teslim etti. Ekinözü Belediyesi Basın Yayın Müdürü İsmail Bozdağan’ın sosyal medyadan ulaştığı, Bursa Kalbi Selim Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği, iletilen kampanyaya destek davetini geri çevirmedi.

Ekinözü Belediyesi Basın Yayın Müdürü İsmail Bozdoğan, Belediye'nin öğrenciler için başlattığı 'Kalem Tutan Eller Üşümesin' kampanyasını sosyal medyadan duyurarak, hayır sahiplerinin dikkatini çekmek istediklerini açıkladı. Bu kapsamda yapılan çalışmalar sırasında Kalbi Selim Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin faaliyetlerini sosyal medyadan gördüklerini ve büyük bir heyecanla takip ettiklerini aktaran Bozdağan, kampanyaya destek için dernek yönetimiyle irtibata geçtiklerini söyledi.

“Gördüklerimize, Bursa'ya Gelince Bizzat Şahit Olduk”

Bozdoğan konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları dile getirdi: "Dernek Başkanı Osman İpekçioğulları, Başkan Yardımcısı Musa İpekçiogulları ve yönetiminin gerçekleştirdikleri sosyal faaliyetleri ve yaptıkları yardımları takip ediyorduk. Onların eğitimle ilgili faaliyetlerinin takipçisiydik. Belediye olarak başlattığımız ‘Kalem Tutan Eller Üşümesin' kampanyamıza destek olmalarını istediğimizde bizleri memnun eden cevap aldık. Bir kamyon kıyafet ve kırtasiye malzemesini bize temin ettiklerini söylediler. Biz de Kahramanmaraş'tan gelip yardımları teslim aldık. Allah, kardeşlerimizden razı olsun. Sosyal medyadan gördüklerimize, Bursa'ya gelince bizzat şahit olduk.

Geleceğimizin mimarları olacak çocuklarımızın üşümeden rahat bir şekilde eğitim ve öğretim hayatlarına devam etmeleri için başlattığımız bu kampanyaya ülkemizin birçok köşesinden destek geliyor. Öğrencilerimizin daha başarılı olmaları adına başlattığımız ve kısa sürede çığ gibi büyüyen kampanyamıza şu ana kadar destek veren bütün kurum ve kuruluşlara şükranlarımızı sunuyor ve yeniden projemize destek çağrısı yapıyoruz. Emin olun ki, yapılan her yardım geleceğimizin daha güçlü, kuvvetli ve kudretli bir şekilde yetişmesine vesile oluyor. Yarınlarımızı ancak şu anda yaptığımız bunun gibi çalışmalarla daha donanımlı hale getirebiliriz. Tekrar başta Bursa Kalbiseli Eğitim , Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Osman İpekçiogulları ve Başkan Yardımcısı Musa İpekçiogulları olmak üzere herkese hem belediyemiz hem de öğrencilerimiz adına teşekkür ediyorum.”

“Kısa Sürede Onlara Sürpriz Yaptık”

Dernek Başkanı Osman İpekçioğulları, Ekinözü Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Güzel'e ve Basın Yayın Müdürü İsmail Bozdoğan'a yardımları teslim etmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Dernek Başkanı İpekçioğulları: "Bursalı hayırseverlerin sayesinde Kalbi Selim'in yüreği Kahramanmaraş'a kadar uzandı. Sosyal medyadan Ekinözü Belediyesi bizi takip ediyordu, gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerden dolayı derneğimizi takdir eden ifadeler kullanıyorlardı. Kendilerinin başlattığı kampanyaya destek olmamızı talep ettiler. Bizde kısa sürede onlara sürpriz yaptık. Ekinözü'ndeki öğrencileri öncelikli olarak görerek kendilerine kırtasiye ve yardıma muhtaç olan kardeşlerimize bir kamyon yardım malzemesi hazırladık.” şeklinde konuştu.

Ekinözü Belediyesi Basın Yayın Müdürü Bozdağan, Bursa Kalbi Selim Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ne yaptıkları yardımdan dolayı teşekkür plaketi verdiklerini söyledi. Bozdağan, getirilen yardım paketlerinin dağıtımına başlandığını kaydetti.

ARKADAŞINA GÖNDER
YAZDIR
YORUM YAP

09:18:58 - 07.12.2017


RADYO DİNLE
NÖBETÇİ ECZANELER

Kahramanmaraş Nöbetçi Eczaneler

CENAZE İLANLARI

Kahramanmaraş Cenaze İlanları

İLÇE BELEDİYELERİ
TWITTER #Kahramanamaraş
FACEBOOK /maraspusula
PUSULA ANKET
Kahramanmaraş'ın En Önemli Sorunu Nedir.?
BİYOGRAFİLER Bütün Biyografiler
Fatih Mehmet Erkoç

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı

Fatih Mehmet Erkoç

Mustafa Tuna

Siyasetçi

Mustafa Tuna

Jessica Alba

Manken

Jessica Alba

Nina Dobrev

Oyuncu

Nina Dobrev

Megan Fox

Oyuncu - Sanatçı

Megan Fox

Margot Robbie

Oyuncu

Margot Robbie